Oinonen, Rauni Inkeri, hallintosihteeri, Mikkeli
Ojala, Sylvi Helena, opettaja, Ilmajoki
Ojamaa, Arno Kalevi, tullitarkastaja, Vantaa
Oksanen, Erkki Kalevi, valokuvaaja, Vantaa
Oksanen, Riitta Kaarina, sairaanhoitaja, Turku
Olander, Rea Kristina, avdelningsskötare, Lovisa
Ollas, Lars Bertil, rikosylikonstaapeli, Ruotsinpyhtää
Olli, Raija Alli Annikki, osastosihteeri, Helsinki
Ollikainen, Arja Hillevi, asuntolanhoitaja, ?"htäri
Ollikainen, Esa Kyösti, EU-tukitarkastaja, Kitee
Ollila, Anne Irmeli, henkilöstöresurssipäällikkö, Mäntsälä
Onnela, Pirjo Anneli, vastaava työterveyshoitaja, Hämeenlinna
Orivuori, Riitta Katriina, purseri, Vantaa
Ottavainen, Eino Olavi, tullitarkastaja, Helsinki
Ovaska, Juha Pekka, kirvesmies, Naantali
Paakkonen, Marjut Helena, sairaanhoitaja, Kuopio
Paananen, Matti Johannes, piirinuohooja, Pihtipudas
Paasi, Raija Hannele, markkinointipäällikkö, Turku
Paasonen, Paula Taru Helinä, ulkomaankaupan assistentti, Espoo
Paavilainen, Elli Irma, palkkasihteeri, Helsinki
Paavilainen, Juha Alfred, konseptipäällikkö, Helsinki
Pahomow, Leila Marit, luokanopettaja, Mynämäki
Pajunen, Esko Rikhard, työnjohtaja, Enontekiö
Pakarinen, Reino Olavi, valaja, Porvoo
Palola, Paavo Olavi, maanviljelijä, Lohtaja
Palola, Pentti Jarmo, ylikonstaapeli, Lohtaja
Parikka, Esko Sakari, yhteyspäällikkö, Juuka
Parkko, Milja, johtava työvoimaneuvoja, Hamina
Parkkonen, Anneli Tuulia, sairaanhoitaja, Kontiolahti
Partanen, Erkki Juhani, järjestösihteeri, Nurmijärvi
Partanen, Kaarlo Johannes, peruskoulunopettaja, Yli-Ii
Partanen, Kimmo Ville, rikosylikonstaapeli, Oulu
Partanen, Marja Tellervo, toimistosihteeri, Rovaniemi
Partanen, Ritva Lempi Karoliina, sisäinen tarkastaja, Valkeakoski
Parviainen, Esa Ilmari, päätoiminen tuntiopettaja, Järvenpää
Pasanen, Tapio, suunnittelija, Kuopio
Patanen, Kari Juhani, rikosylikonstaapeli, Helsinki
Patovisti, Marja-Leena, hiusmuotoilija ja kosmetologi, Perho
Patronen, Mikko Tapio, rikosylikonstaapeli, Järvenpää
Paukku, Juho Olavi, operaattori, Porvoo
Paukkunen, Kari Juhani, ylikonstaapeli, Pyhtää
Pekkala, Irma Sisko, laboratoriomestari, Seinäjoki
Pekkarinen, Erkki Johannes, maanviljelijä, Varpaisjärvi
Pelkonen, Petri Olavi, ylikonstaapeli, Lahti
Pelli, Terho Toivo Tapio, avustava ulosottomies, Suomussalmi
Peltomäki, Jari Uolevi, ylikonstaapeli, Ylöjärvi
Peltonen, Elisa Margareta, emäntä-siivooja, Uusikaupunki
Peltonen, Maija Elina, luokanopettaja, Isojoki
Peltonen, Marja Helena, osastonhoitaja, Helsinki
Peltonen, Ulla Maria, osastonhoitaja, Pielavesi
Peltoniemi, Eero Matias, salaojateknikko, Kannus
Pennanen, Olavi Antero, levytyöntekijä, Joensuu
Pensas, Mauri Ensio, laborantti, Maalahti
Penttinen, Jukka Matias, kauppias, Hamina
Penttinen, Jussi Olavi, kunnossapitoteknikko, Topeno
Pernu, Olavi Matias, maanviljelijä, Himanka
Perälä, Markku Juhani, marketpäällikkö, Keuruu
Peränen, Auli Helena, vastaava sosiaalityöntekijä-lastenvalvoja, Jyväskylä
Pesonen, Heimo Olavi, palvelukehityspäällikkö, Vantaa
Pesonen, Jouko Hannu Olavi, materiaalipäällikkö, Rautjärvi
Pesonen, Mirja Kaarina, tullitarkastaja, Kempele
Peura, Seija Kaarina, talouspäällikkö, Helsinki
Pihlajaniemi, Mauri Kalevi, prosessikäyntiinajaja, Pirkkala
Pihlström, Pirkko Marjaana, osastosihteeri, Helsinki
Piikkilä, Aku Johannes, liikenteenharjoittaja, Kauhajoki
Piirainen, Eero Tapani, kirjastosihteeri, Helsinki
Piirainen, Eija Anita, johtava fysioterapeutti, Espoo
Pikkujämsä, Leila Terhi Tellervo, johtava aluesihteeri, Vantaa
Pilppu, Pirjo Eila Kaarina, kirjanpitäjä, Turku
Pirinen, Vesa-Veikko, suunnittelija, Espoo
Pirttikangas, Into Kalervo, pääluottamusmies, Raahe
Pirttinen, Matti Emanuel, kirvesmies, Pirttinen
Pitkänen, Jari Kalevi, veturinkuljettaja, Tampere
Piuhola, Esko Tapani, rakennusmestari, Nurmo
Pohjonen, Raimo Kalevi, kuljetuspäällikkö, Helsinki
Pohtinen, Hannu Paavo Juhani, asiakaspalvelupäällikkö, Kuopio
Pollari, Anne Markit, kartoittaja, Seinäjoki
Pollari, Tanja Maritta, pakkaaja, Turku
Porkka, Tuula Anneli, kirjanpitäjä, Rauma
Posio, Kari Kullervo, verosihteeri, Tornio
Posti, Heikki Ilmari, avustava ulosottomies, Kirkkonummi
Poutiainen, Ritva Helena, työvoimaohjaaja, Kuopio
Prami, Päivi Irene, toimitusjohtajan sihteeri, Helsinki
Pukema, Jukka Tapio, tarkastaja, Rovaniemi
Pukki, Jukka Tapani, myyntipäällikkö, Valkeala
Puljujärvi, Marja-Leena, laaduntarkastaja, Lieto
Pulkkinen, Aila Inkeri, osastonhoitaja, Vantaa
Pulkkinen, Jarkko Tapio, ylikonstaapeli, Nummi-Pusula
Pulkkinen, Pertti Juhani, rikosylikonstaapeli, Helsinki
Puolakka, Tuula Kaarina, maksutarkastaja, Kouvola
Puolanne, Liisi Kaarina, palveluyksikköpäällikkö, Oulu
Purastie, Risto Juhani, rikosylikonstaapeli, Vantaa
Purmonen, Pauli, työsuojeluvaltuutettu, Vantaa
Puroranta, Pirjo Marjatta, tutkimusteknikko, Vantaa
Pursiainen, Vesa Matti, rahoituspäällikkö, Mikkeli
Puupponen, Tuula Tellervo Vilhelmiina, asiamies, Laukaa
Puuska, Seppo Antero, myyntipäällikkö, Vihti
Puustinen, Kari Jukka Päiviö, ylikonstaapeli, Valkeala
Puustjärvi, Ilpo Ensio, ylikonstaapeli, Heinävesi
Pylkkönen, Pekka Esa, maanviljelijä, Maaninka
Pylväläinen, Tarja Kaarina, osastonsihteeri, Helsinki
Pyykkö, Heikki Olavi, ylikonstaapeli, Hämeenlinna
Päivistö, Esko Eerikki, teknikko, Rauma
Päivärinta, Timo Antero, tuotantojohtaja, Lohja
Pänkäläinen, Erkki Ilmari, pankkitoimihenkilö, Hattula
Pönni-Susiluoto, Kaija Tellervo, yksikkösihteeri, Helsinki
Pöyhönen, Kaija Terttu Anneli, vakuutussihteeri, Jyväskylän mlk
Pöyhönen, Sirkku Aija Tellervo, myyntineuvottelija, Kuusankoski
Raatikainen, Auvo Tapio, ylikonstaapeli, Leppävirta
Raatikainen, Heikki Juhani, tietoliikenneyliasentaja, Hammaslahti
Raatikainen, Reijo Juhani, veturinkuljettaja, Pieksämäki
Rahikainen, Hannu Kalevi, ylikonstaapeli, Mikkeli
Rajala, Anita Maj-Lis Kaarina, osastosihteeri, Kuusankoski
Rajala, Sirkka Tellervo, liikkeenjohdonneuvoja, Seinäjoki
Rank, Risto Tapio, tarkastaja, Helsinki
Rantakari, Matti Veikko, käytön kouluttaja, Eurajoki
Rantanen, Jalo Asko, paino-osaston päällikkö, Kangasala
Rantanen, Mikko Juhani, rikosylikonstaapeli, Kerava
Rantanen, Timo Väinö, ylimestari, Kajaani
Rantanen, Tuula Helena, keskusarkiston hoitaja, Hämeenlinna
Rapila, Kaisu Marjatta, opetushammashoitaja, Vantaa
Rapo, Seppo Juhani, kehitysinsinööri, Vaasa
Rasmussen, Carl Henrik Christian, toimitusjohtaja, Espoo
Rauhala, Rauli Veikko Untamo, luottamushenkilö, Uusikaupunki
Rauma, Kaisa Maria Elina, johtava diakonian viranhaltija, Turku
Raunio, Veikko Juhani, laatuvastaava, Karkkila
Rehell, Reijo Tapani, teknisen palvelun päällikkö, Kirkkonummi
Reis, Sinikka Irmeli, osastonhoitaja, Nurmes
Reiss, Taisto Heimo Pekka, tuotannon asiantuntija, Helsinki
Rekikoski, Tuomas Tapio, avustava ulosottomies, Tarvasjoki
Rekolainen, Olli Kalevi, vanhempi konstaapeli, Hauho
Remes, Eero Juhani, rakennusmestari, Kiuruvesi
Remes, Eila Inkeri, kirjanpitäjä, Kuopio
Remes, Reino Ilmari, kehittämisasiantuntija, Jyväskylän mlk
Renlund, Aimo Rafael, muurari, Jyväskylä
Rennola, Kari August, tullitarkastaja, Lappeenranta
Repo, Raine Sakari, suunnittelija, Helsinki
Riihimäki, Pekka Olavi, kauppias, Pomarkku
Riikonen, Erja, osastosihteeri, Helsinki
Riikonen, Maija Riitta Kyllikki, kassavastaava, Lieksa
Riikonen, Matti Yrjö Antero, rehtori, Kontiolahti
Riikonen, Ritva Eija Marketta, markkinointipäällikkö, Helsinki
Riikonen, Seppo Perttyli, aluemestari, Jämsä
Riippi, Merja Helena, tarkastaja, Helsinki
Rimpilä, Seppo Heikki, vahtimestari, Lahti
Rimpiläinen, Aarno Juhani, tuotantomestari, Porvoo
Rimpisalo, Timo Matias Henrikki, kirvesmies, Keminmaa
Rinkineva, Pirkko Anneli, pääkirjanpitäjä, Vantaa
Rinne, Petri Untamo, suunnittelija, Riihimäki
Rinne, Terttu Kaarina, emäntä, Karijoki
Rinne, Ulla Maija, Senior Training Coordinator, Tampere
Rintala, Erkki Mikael Juhani, myyntiesimies, Nakkila
Rintala, Jukka Tapio, rikosylikonstaapeli, Espoo
Rintamäki, Timo Antti Vilhelm, palomestari, Kristiinankaupunki
Rintanen, Jukka Eerik, kokonaistoimittajavalvoja, Rauma
Rintaniemi, Lauri Matias, maanviljelijä, Lapua
Rinta-Nikkola, Pertti Ilmari, työsuojelu- ja turvallisuuspäällikkö, Seinäjoki
Riskilä, Arja Leena, kartoittaja, Rovaniemi
Risku, Tapani Martti Antero, maanviljelijä, Kihniö
Rissanen, Mauno Tapio, hankintapäällikkö, Hämeenlinna
Ristola, Eija Irmeli, osastonhoitaja, Helsinki
Risulahti, Esa Esko, maanviljelijä, Karvia
Ritala, Leena Marjaana, kansainvälisten asioiden päällikkö, Artjärvi
Roininen, Erna Maarit, kamreeri, Helsinki
Roivainen, Kirsti Marjatta, palvelupäällikkö, Vantaa
Roivainen, Riitta Elisabet, osastosihteeri, Siilinjärvi
Ronimus, Aili, hioja, Nastola
Ronkainen, Viljo Matias, palvelumyyjä, Oulu
Rontti, Anna-Maija, osastonhoitaja, Kuusamo
Roos, Hannu Tapani, työnjohtaja, Mäntsälä
Roppo, Hannu-Heikki Antero, Agrologi, Hämeenkoski
Rouvinen, Toivo Ilmari, metsätalousteknikko, Joensuu
Ruohonen, Anja Terttu, asiakasneuvoja, Littoinen
Ruokolainen, Jaakko Edvard, ylikonstaapeli, Juuka
Ruokonen, Eija Kristiina, osastonhoitaja, Järvenpää
Ruotsala, Marita Helena, ylikonstaapeli, Vantaa
Ruuskanen, Oili Sinikka, projektiassistentti, Kerava
Ruuttila, Jari Antero, ylikonstaapeli, Parkano
Rytilahti, Mauri Juhani, kalastusmestari, Lautiosaari
Rytkönen, Timo Aulis, veturinkuljettaja, Pieksämäki
Ryynänen, Hannu Tapani, hankintaesimies, Varkaus
Ryynänen, Pertti Paavali, metsäneuvoja, Nurmes
Räikkönen, Kirsti Inari, johdon assistentti, Helsinki
Räisänen, Ilkka Jarmo, projekti-insinööri, Turku
Räisänen, Tuija Elise, hallintosihteeri, Loviisa
Rämäkkö, Tarja Helena, ylikonstaapeli, Alavus
Räsänen, Jouni Hannu Sakari, ylikonstaapeli, Vihti
Räsänen, Kauko Johannes, metsätalousteknikko, Tohmajärvi
Räsänen, Risto Tapio, salaojateknikko, Kuopio
Räsänen, Seija Marjatta, laskentapäällikkö, Lohja
Rönkkö, Juha Pekka, rikosylikonstaapeli, Vantaa
Rönnberg, Ronald Reinhold, tullitarkastaja, Hanko
Rönnholm, May Lisbeth Helene, läkarsekreterare, Kokkola
Saarenpää, Outi Susanna, Crew Service Desk esimies, purseri
Saari, Sirkka Annikki, tuotantofarmaseutti, Kirkkonummi
Saarijärvi, Vesa Tapani, laboratorioteknikko, Helsinki
Saario, Viktor, huoltamoyrittäjä, Kaavi
Saastamoinen, Juha Kalevi, rikosylikonstaapeli, Jyväskylä
Saastamoinen, Matti Ilmari, maanviljelijä, Pielavesi
Saavalainen, Mauri Johannes, teknikko, Pieksämäki
Sahimäki, Osmo Tapio, käyttöpäällikkö, Parkano
Sahla, Kirsti Saima Inkeri, kirjastonjohtaja, Rautjärvi
Sahlman, Heikki Tapio, ylikonstaapeli, Riihimäki
Saikkonen, Timo Antero, korjaustyönjohtaja, Helsinki
Saine, Tuire Mariella, ruokapalvelutyöntekijä, Eura
Sainio, Pentti Armas, konesitoja, Porvoo
Saksi, Anita, purseri, toimitusjohtaja
Salenius, Pentti Kalevi, toimitsija, Luumäki
Salin, Arja Elisabet, osastosihteeri, Virrat
Salmi, Erkki, teknikko, Nakkila
Salminen, Eeva, lehtori, Lapinlahti
Salminen, Mervi Annikki, sairaanhoitaja, Parainen
Salo, Aimo Juhani, ostoesimies, Ikaalinen
Salo, Eeva Liisa, osastonhoitaja, Helsinki
Salo, Lauri Kalervo, varastonhoitaja, Ylöjärvi
Salomäki, Riitta-Liisa, erikoissairaanhoitaja, Espoo
Salonen, Sirkka-Liisa, osastosihteeri, Helsinki
Salonen, Tarja Päivikki, tuotantotoimihenkilö, Minkiö
Saloniemi, Sakari Antero, maanviljelijä, Kristiinankaupunki
Salovaara, Jarmo Juhani Augusti, kuljetussuunnittelija, Vantaa
Salvén, Marja-Leena, koulutussuunnittelija, Lohja
Samppala, Salme Riitta Maria, pääkirjanpitäjä, Seinäjoki
Sandström, Rolf Erik, tullitarkastaja, Helsinki
Santala, Seppo Tapani, toimitusjohtaja, Paimio
Saramäki, Asko Pekka, tietoliikenneyliasentaja, Joensuu
Sarlin, Tuula Kyllikki, toimistosihteeri, Turku
Saukkoriipi, Pirkko Liisa, toimistotarkastaja, Oulu
Sauramäki, Martti Olavi, työnjohtaja, Soini
Semenoja, Paavo, järjestelmäinsinööri, Kotka
Sepponen, Seppo Ilmari, koulutuspäällikkö, Seinäjoki
Seppälä, Eino Oskari, maanviljelijä, Kärkölä
Seppälä, Merja Kristiina, agrologi, Valkeala
Seppälä, Mikko Martti Kustaa, veturinkuljettaja, Kerava
Seppälä, Reijo Tapani, rakennusmestari, Hämeenlinna
Seppänen, Anna-Liisa, erikoistyövoimaneuvoja, Pudasjärvi
Seppänen, Antti Johannes, kirvesmies, Suomussalmi
Seppänen, Ari Antero, osastomestari, Lappeenranta
Seppänen, Viljo Juhani, ylimestari, Valkeakoski
Setälä, Marketta Anneli, taloussihteeri, Forssa
Seuna, Veikko Viljam, toiminnanohjaaja, Tuusula
Sidorow, Paula Kristiina, osastosihteeri, Helsinki
Siekkeli, Keijo Taisto Kalervo, suunnitteluteknikko, Anjalankoski
Siermala, Allan Benjamin, aluepäällikkö, Helsinki
Sihvola, Ritva, osastonhoitaja, Siilinjärvi
Sihvola-Orava, Ritva Kaarina, sosiaalityöntekijä, Inari
Sihvonen, Pirkko Marjatta, ympäristönsuojelusihteeri, Jyväskylä
Siikanen, Asko Heikki Juhani, maanviljelijä, Pieksänmaa
Siipola, Mauri Tapio, koulunjohtaja, Kalajoki
Siitonen, Hannu Juhani, liikunnanohjaaja, Parikkala
Siitonen, Raili Kyllikki, verosihteeri, Nurmijärvi
Siivonen, Eija Tellervo, suunnittelija, Helsinki
Silander, Eino Markku Ilmari, tuotekehitysinsinööri, Nurmijärvi
Sillanpää, Jaana Maria, päiväkodinjohtaja, Loppi
Siltanen, Anita Marja-Liisa, toimistosihteeri, Vantaa
Silvennoinen, Hilkka Hellevi, johdon assistentti, Pori
Simi, Olavi Kullervo, maanviljelijä, Alavieska
Simons, Sirpa Sisko Marjatta, avdelningsskötare, Mariehamn
Sinervirta, Marja Riitta, erikoislaboratoriomestari, Karttula
Sinikallio, Raija Anneli, asiakaspalvelupäällikkö, Kajaani
Sinisalo, Kaija Kristina, myyntiesimies, Säkylä
Sinisalo, Pirkko Marjatta, sovellusasiantuntija, Lieto
Sinkkonen, Eila Kaarina, vientiassistentti, Helsinki
Sipilä, Eila Irmeli, pääjohtajan sihteeri, Espoo
Siponen, Eero Olavi, ylikonstaapeli, Helsinki
Sippola, Heikki Tapio, Sourcing Manager, Vaasa
Siren, Eero, dramaturgi, Kemi
Sivenius, Pia Kristiina, suunnittelija, Helsinki
Sjöblom, Harry Markku, verkställande direktör, Föglö
Sjölund, Helena Gunnel, emäntä, Myrskylä
Sjöström-Vanhala, Anna-Leena, laskentasihteeri, Helsinki
Snell, Irmeli Raija, Group Financial Accountant, Espoo
Snellman, Karl Henrik, överkonstapel, Vasa
Soini, Anna-Maarit, kansliasihteeri, Helsinki
Soininen, Terttu Ilona Anneli, erityisluokanopettaja, Pieksämäki
Sojakka, Arja Leena, rikosylikonstaapeli, Helsinki
Somby, Sirpa Tuulikki, tekstiilimyyjä, Rovaniemi
Sonntag, Robert Gustav, rikosylikonstaapeli, Kemi
Sorjonen, Vesa Tapio, hankintaesimies, Imatra
Sovisaari, Tarja Kristiina, röntgenhoitaja, Parkano
Stenback, Kari Jukka, automaation kehityspäällikkö, Rauma
Stenberg, Aila Irmeli, suunnitteluassistentti, Helsinki
Stenholm, Marita Marja-Riitta, erikoiskäsittelijä, Tampere
Stenroth, Maud Marianne, servicerådgivare, ?…bo
Storbacka, Rolf Helmer Johannes, Area Sales Manager, Vaasa
Strand, Mona Birgitta, hemvårdare, Oravais
Strengell, Marjatta Katariina, tarkastaja, Kuopio
Ström-Karlsson, Saija Hannele, sjukskötare, Mariehamn
Ståhl, Johan Alef, jordbrukare, Korsnäs
Suhonen, Maija-Liisa, vastaava työterveyshoitaja, Tuusula
Suhonen, Markku Sakari, hankintaesimies, Nurmes
Suhonen, Pentti Antero, pääluottamusmies, Hämeenlinna
Suikkanen, Jaana Erja Anneli, erityisluokanopettaja, Hamina
Sullström, Pirjo Anneli, talousasiantuntija, Kirkkonummi
Sundqvist, Eila Kaarina, talousjohtaja, Vantaa
Suojanen, Matti Juhani, palveluesimies, Lieto
Suomalainen, Ritva Irmeli, kaupunginvaltuuston 2. varapuheenjohtaja, Loviisa
Suomi, Jouko Kalevi, ylikonstaapeli, Kotka
Suomi, Liisa Orvokki, valtuutettu, Piikkiö
Suominen, Jarmo Juhani, opettaja, Leppävirta
Suominen, Kari Juhani, luotsivanhin, Uusikaupunki
Suomäki, Riitta Kaarina, lehtori, Karstula
Suotsalo, Mirja Anneli, Manager, Helsinki
Sutela, Maritta Irmeli, tutkimusinsinööri, Porvoo
Sutela, Seija-Liisa, fysioterapeutti, Liminka
Sutinen, Arja-Leena Maria, logistikko, Espoo
Suutari, Reino, laatuneuvoja, Iisalmi
Suvanne, Päivi Birgitta, toiminnanjohtaja, Tyrnävä
Suvanto, Martti Tapani, maanviljelijä, Mynämäki
Svensk, Martti Antero, teknikko, Pieksämäki
Syrjälä, Arto Sakari, varastopäällikkö, Ylihärmä
Särkioja, Esko, metsuri, Pyhäjärvi
Säynätmäki, Veli Kalervo, maanviljelijä, Joutsa
Söderback, Maj-Britt Bernice, avdelningsskötare, Malax
Söderberg, Tarja Sinikka, laboratoriotekninen, Porvoo
Söderholm, Arja Irmeli, palveluvastaava, Lieto
Taavitsainen, Helena Anneli, työvoimaohjaaja, Vantaa
Taimisto, Timo Tapani, esimies, Vantaa
Tainio, Ritva Karoliina, palvelupäällikkö, Kannus
Takala, Harri Ilmari, maanviljelijä, Ylihärmä
Takala, Martti Antero, rataesimies, Seinäjoki
Takalo-Eskola, Toivo Sakari, seurakuntamestari, Oulainen
Takamaa, Anne Kristiina, sihteeri, Vantaa
Talliniemi, Marjatta, liikennepäivystäjä, Tampere
Tammi, Inkeri Marjatta, emäntä, Somero
Tamminen-Kossila, Heta Tuulikki, emäntä, Elimäki
Tapio, Matti Sakari, avustava ulosottomies, Vantaa
Tapiola, Uula Tapio, yrittäjä, Utsjoki
Tarri, Oke Kaarlo, rikosylikonstaapeli, Tampere
Taskinen, Arvo, piiriagrologi, Rautjärvi
Taskinen, Hannu Juhani, veturinkuljettaja, Anjalankoski
Tattari, Rainer Antero, ylikonstaapeli, Merikarvia
Tauru, Mika Martti, rikosylikonstaapeli, Helsinki
Teppana, Seija Kyllikki, terveydenhoitaja, Kesälahti
Tervo, Heli Erna Tellervo, myyntineuvottelija, Pernaja
Terävä, Matti Tapio, ylikonstaapeli, Helsinki
Tetri, Pertti Olavi, maanviljelijä, Hyvinkää
Thamsen, Arja Annikki, kirjanpitäjä, Turku
Tiainen, Sari Maarit, maanviljelijä, Parikkala
Tihtonen, Sirkka-Liisa Marjatta, kaupunginjohtajan assistentti, Imatra
Tiilikainen, Matti, metsätyönjohtaja, Tuusniemi
Tiilikainen, Taru Tuulikki, kauppias, Tohmajärvi
Tiitto, Lauri Henrik, maanviljelijä, Haapajärvi
Tikkanen, Risto Yrjö Sakari, yliopettaja, Rauma
Timonen, Armas Antero, sulkumestari, Lappeenranta
Timonen, Marja-Leena, vanhainkodin johtaja, Oulu
Timonen, Senni Siiri Alanna, erikoistutkija, Helsinki
Tohmo, Veikko Tapani, lennonvarmistuksen päällikkö, Kittilä
Tohni, Jarmo Juhani, maanviljelijä, Lehtimäki
Toijanaho, Hannu Juhani, rikosylikonstaapeli, Järvenpää
Toikkanen, Jarmo Kalevi, ylikonstaapeli, Tampere
Toivonen, Anneli Raija, sovelluspäällikkö, Helsinki
Toivonen, Jari, automaatioaluemestari, Rauma
Toivonen, Teijo Toivo Juhani, toimitusjohtaja, Teuva
Tolkki, Aune Marja Inkeri, osastonjohtaja, Vihti
Tolonen, Erkki Sulo Ensio, korvauspäällikkö, Järvenpää
Tolonen, Ilpo Väinö, veturinkuljettaja, Karttula
Tolonen, Sirkka Anneli, rahoitussuunnittelija, Espoo
Tommola, Eija Irmeli, viestintäsihteeri, Eurajoki
Torkkomäki, Tuula Hannele, työterveyshoitaja, Somero
Tormulainen, Tarja Maija Helena, päivähoidon päällikkö, Kontiolahti
Tuhkanen, Sirkka Iiris, toimistoemäntä, Raahe
Tulokas, Eila Annikki, perushoitaja, Hamina
Tulonen, Jalo Paavo Tapio, yrittäjä, Pöytyä
Tunturi, Jukka Tapani, suunnittelija, Rovaniemi
Tuomaala, Ulla-Marita Hildegard, luokanopettaja, Kiikala
Tuomainen, Airi Irmeli, sairaanhoitaja, Kuopio
Tuomi, Kaarle Juhani, kunnossapitomestari, Pori
Tuomi, Pirjo Anneli, tullitarkastaja, Joutseno
Tuominen, Kimmo Kalervo, palomestari, Järvenpää
Tuominen, Marja Helena, myyntiesimies, Kuusankoski
Tuominen, Paula Anna-Liisa, myymälänhoitaja, Eura
Tuomola, Markku Olavi, rikosylikonstaapeli, Helsinki
Tuoriniemi, Mauno Kalevi, maanviljelijä, Pyhäjärvi
Tuovinen, Heikki Johannes, kuljetusyrittäjä, Kuopio
Tuppurainen, Eero Leo Juhani, ylivartija, Siilinjärvi
Turpela, Ahti Ilmari, työpajan esimies, Vantaa
Turtiainen, Paula Päivikki, tuotantoasiainhoitaja, Valkeakoski
Turunen, Esa Juhani, palveluvastaava, Helsinki
Turunen, Lauri Kalle, apulaistoimistopäällikkö, Joroinen
Turunen, Olli Timo, arkistopalveluyksikön päällikkö, Helsinki
Turunen, Pekka Kalevi, lehtori, Liperi
Tynkkynen, Pauli Albin, operaattori, Joensuu
Tyrväinen, Marja-Leena, Työnjohtaja, Mikkeli
Tyynismaa, Raimo Erkki Johannes, maanviljelijä, Kortesjärvi
Tähtinen, Mirkka Irmeli, hankintatoimihenkilö, Laitila
Tähtinen, Pekka Juhani, hotellinjohtaja, Laukaa
Udd, Kirsi Marjatta, Executive Assistant, Kirkkonummi
Uitto, Eino Juhani, kaupunginvaltuuston 1. varapuheenjohtaja, Loviisa
Ullakonoja, Sirkka-Liisa, tullitarkastaja, Espoo
Urosevic, Raija Päivi Hannele, osastosihteeri, Beograd/Helsinki
Uuranto, Marita Anneli, hälytyssihteeri, Hämeenlinna
Uusitalo, Juha Tapani, ylikonstaapeli, Joensuu
Vaari, Aarre Einari, maanviljelijä, Luhanka
Vaari, Aimo Kalervo, lehtori, Hämeenkyrö
Vahanto, Jaana Mariella, työsuojeluvaltuutettu, Rauma
Wahlberg, Ari Tapani, pääluottamusmies, Kuusankoski
Vahtera, Marja Elina, vakuutussihteeri, Helsinki
Vainikainen, Arja Kaarina, eläkelaskennan suunnittelija, Vantaa
Vainikka, Eila Annikki, pankin prokuristi, Hamina
Vainikka, Pirkko Raija Marjatta, laboratoriomestari, Porvoo
Vainikka, Terho Heimo, tulliylitarkastaja, Lappeenranta
Vainio, Tapio Mikael, suunnittelupäällikkö, Vaasa
Waldvogel, Päivi Elisabet, laboratoriotekninen, Porvoo
Valkama, Anne Maria, järjestelmäsuunnittelija, Helsinki
Valkonen, Seija Kaarina, apulaisjohtaja, Kerava
Wallenius, Jorma Kullervo, tietoliikenneyliasentaja, Tampere
Valli, Martti Juhani, osastosihteeri, Helsinki
Walling, Jukka Tapio, ylikonstaapeli, Joensuu
Vallo, Markku Ilmari, tuotannonsuunnittelija, Oulu
Valo, Tuomo Tapani, rikosylikonstaapeli, Nastola
Valo, Tuulikki Marjatta, verosihteeri, Kaustinen
Valokorpi, Jarmo Juhani, yliasentaja, Kouvola
Valonen, Aila Marjatta, liikeapulainen, Harjavalta
Valovirta, Sari Johanna, ylikonstaapeli, Kerava
Valtonen, Hannu Juhani, lehtori, Rauma
Valtonen, Sirpa Kristiina, vanhainkodin johtaja, Uusikaupunki
Valvio, Urpo Juhani, osoitehuoltaja, Muhos
Vanhanen, Jukka Tapio, rakennusmestari, Haapavesi
Vanhatalo, Liisa Helena, palvelusihteeri, Helsinki
Vanhatalo, Sari Annina, verosihteeri, Rovaniemi
Vannemaa, Jarmo Kalle Juhani, suunnittelija, Karkkila
Varis, Markku Kalevi, hankintaesimies, Rantasalmi
Weckman, Pia Johanna Maria, planerare, Espoo
Vehniä-Nyrhinen, Anneli Marjatta, toimistosihteeri, Ilmajoki
Vekkeli, Pirkko Paula Marjatta, toimittaja, Helsinki
Welander, Sven Krister, klasslärare, Sjundeå
Venäläinen, Pertti Tapio, maanviljelijä, Kuopio
Verainen, Reino Johannes, maanviljelijä, Mietoinen
Vesala, Matti Juhani, taloustieteiden maisteri, Nokia
Westerholm, Gunilla Katarina, avdelningsskötare, Ekenäs
Vesterinen, Heikki Juhani, palveluesimies, Helsinki
Westerlund, Tom Mikael, luotsivanhin, Hanko
Vierimaa, Eino Antti, rakennusmestari, Oulu
Viik, Kirsti Irene, palvelumyyjä, Tikkakoski
Viinamäki, Markku Juhani, rakennuspäällikkö, Pirkkala
Viitala, Jouko Olavi, autonkuljettaja, toimitusjohtaja
Viitanen, Paula Sinikka, verosihteeri, Mäntsälä
Viitanen, Pauli Johannes, työsuojelukoordinaattori, Jyväskylä
Vilen, Heikki Tapani, avustava ulosottomies, Tampere
Wilhelmson, Pia Marita Sophie, chef för kultur- och fritidscentralen, Lovisa
Vilhunen, Pekka Juhani, suunnittelupäällikkö, Hiltulanlahti
Vilkuna, Riitta Sohvi, emäntä, Nivala
Villikka, Pirjo Anneli, henkilöstösihteeri, Espoo
Vilonen, Martti Vihtori, puheenjohtaja, Tampere
Windt, Auli Katriina, ruokapalvelupäällikkö, Kuusankoski
Virolainen, Raija Kaarina, palvelupäällikkö, Kankaanpää
Virrantalo, Veli Matti, ylikonstaapeli, Joensuu
Virta, Jukka Tapani, keittämönhoitaja, Eura
Virtala, Kaisa Helena, tilitoimistonhoitaja, Vehmaa
Virtanen, Matti Eerik, suunnittelija, Hämeenlinna
Virtanen, Pekka Kalevi, projektiteknikko, Jyväskylä
Virtanen, Pirjo Leena, johdon sihteeri, Hyvinkää
Virtanen, Veli-Matti, ylikonstaapeli, Uusikaupunki
Viskari, Tarmo Kalervo, maanviljelijä, Orivesi
Voipio, Tuula Marjatta, kenttäsihteeri, Espoo
Vuokko, Raija Tuulikki, laskentasihteeri, Juva
Vuontisjärvi, Tuula Helena, apulaisrehtori, Kolari
Vuorela, Lasse Juhani, päivämestari, Nokia
Vuorela, Terttu Mirja Mariitta, emäntä, Siikainen
Vuorimaa, Sirkka-Liisa, ravintolapäällikkö, Jäniksenlinna
Vuorinen, Suvi Päivi, sihteeri, Helsinki
Vuoti, Sinikka Tellervo, osastosihteeri, Oulunsalo
Vuotila, Soili Mirjam, osastosihteeri, Oulu
Vähämaa, Seppo Olavi, veturinkuljettaja, Kerava
Vähämäki, Olavi Johannes, maanviljelijä, Perho
Väistö, Marja-Riitta, asumispalvelun esimies, Kitee
Väisänen, Eino Herman, mittamies, Taivalkoski
Väisänen, Jorma Juhani, maanviljelijä, Valtimo
Väisänen, Voitto Johannes, työnjohtaja, Paltamo
Välikoski, Hugo Mikael, varastonhoitaja, Lappajärvi
Välivaara, Reima Reijo, ympäristöpäällikkö, Jyväskylä
Välke, Jorma Tapio, ylikonstaapeli, Pori
Välkky, Pirjo Helena, osastonhoitaja, Kotka
Välläri, Janne Sami Petteri, ylikonstaapeli, Vantaa
Wälläri, Leena Marketta, markkinoija, Vantaa
Väre, Jari Tapio, kartoittaja, Lohja
Väyrynen, Raimo Tapio, ylikonstaapeli, Oulu
Väyrynen, Terttu Marjatta, asiantuntija, Helsinki
Väänänen, Pentti Vesa Juhani, suunnittelija, Janakkala
Yli-Karro, Juuso Erkki, maanviljelijä, Kodisjoki
Ylikännö, Leena Päivi Tellervo, yritysneuvoja, Vampula
Ylimys, Raimo Ilmo Johannes, varastonhoitaja, Porvoo
Ylimäki, Jarmo Kari, ylikonstaapeli, Järvenpää
Ylinen, Erkki Kauko Sakari, maanviljelijä, Ylistaro
Ylitalo, Jarmo Aulis Sakari, rikosylikonstaapeli, Seinäjoki
Ylitalo, Pentti Ilmari, yrittäjä, Marttila
Yrjölä, Ansa Helena, suunnittelija, Helsinki
Ytti, Anja Inkeri, tekninen tutkija, Helsinki
Zambetakis, Sirpa Marjaana, osastosihteeri, Dar es Salaam/Kerava
?…berg, Tor Edvin, jaospäällikkö, Helsinki
?"mmälä, Mika Jalmari, rikosylikonstaapeli, Oulu
?-hrnell-Kollin, Carin Birgitta, osastosihteeri, Helsinki
?-stman, Anne Christina, osastosihteeri, Nairobi/Helsinki

Sari Itäniemi